Gra w ruletkę jest niezwykle prosta i nie wymaga nauki skomplikowanych zasad. Zwłaszcza, że i tak wiele zależy od szczęścia. A szczęściu można pomóc wspomagając się matematyką i techniką komputerową.

Moja propozycja

Po lewej stronie ekranu znajduje się miniatura i link do programu " Matematyczna Ruletka" , którego jestem autorem. Analizuje on statystycznie losowane numery. Wyniki analizy są na bieżąco wyświetlane na monitorze zainteresowanego. Aby zacząć grać, wystarczy uruchomić jednocześnie ruletke oraz mój program. Można umieścić go z lewej strony ekranu i zmniejszać w zależności od potrzeb, natomiast z prawej strony umieszczamy okno ruletki.

Zaczynamy od zakręcenia kołem. Po wylosowaniu liczby należy kliknąć odpowiadającą cyfrę w moim programie. Po wprowadzeniu odpowiedniej liczby danych program zaproponuje komunikatem, kiedy i jaką wartość można obstawiać.
Program jest całkowicie bezpieczny. Nie ma wbudowanych mechanizmów szpiegowskich czy destrukcyjnych. Nie jest powiązany z żadnym kasynem. Do poprawnego działania w przeglądarce należy zainstalować wtyczkę (plugin) silverlight.

Program posiada zakładki: "Ruletka matematyczna", "Ustawienia" i "Login".
Zakładka "Ruletka matematyczna" dzieli się na sekcje, patrząc od góry:
   1. Historia wprowadzonych liczb,
   2. Obszar czerwono-czarnych przycisków do wprowadzania wylosowanych liczb i wyświetlania komunikatów,
   3. Kolorowe wskaźniki statystyczne . Wskaźniki: Czerwone-Czarne, Parzyste-Nieparzyste, 1 do 18 - 19 do 36, Kolumny, Tuziny, Wielka seria, Mała seria, ORPH.
Spełniają one rolę pomocniczą i mają podobną zasadę działania. Każdy wskaźnik zbudowany jest z kostek umieszczanych jedna nad drugą. Po kliknięciu cyfry wyświetla się odpowiednia kostka wskaźnika.
Na przykład: klikamy cyfrę 1 ( Czerwone, Nieparzyste , 1 do 18). Wyświetla się pierwsza kostka na wskaźniku: Czarne, Parzyste i 19 do 36. Klikamy znowu np. 16 (Czerwone, Parzyste, 1 do 18). Na wskaźniku Czarne wyświetli sie druga kostka. Wskaźnik Parzyste zostanie zgaszony a wyświetli się pierwsza kostka na wskaźniku Nieparzyste. Na wskaźniku 19 do 36 wyświetli się druga kostka. I tym podobnie.
Wskaźniki pokazują nam, ile razy pod rząd nie została wylosowana w ruletce liczba w danej grupie kontrolnej.
Jeśli wylosowano pod rząd 6 czerwonych to prawdopodobieństwo wylosowania następnej czerwonej jest jak 1:154. Wyświetlać się będzie sześć kostek z napisem "Czarne" i w sekcji "2. Pola komunikatów" pojawi się komunikat w postaci żetonu "1 € na Czarne".
Wskaźniki: Tuziny liczb i Kolumny liczb działają podobnie. Zliczane są kolejne kliknięcia w Tuzinach: pierwszym (1..12), drugim (13..24) i trzecim (25..36) a także w Kolumnach: pierwszej (1,4,7,10,13,16,19,22,25,28,31,34), drugiej (2,5,8,11,14,17,23,26,29,32,35) i trzeciej (3,6,9,12,15,18,21,24,27,30,33,36). Po szóstym pod rząd wystąpieniu, wyświetla się komunikat o możliwości obstawiania. Który Tuzin lub Kolumnę obstawić sugeruje żeton np. "1 E na Tuzin 2".

W polu Komunikatów wyświetlane są również Komunikaty o możliwości obstawiania:
- linii /Six Line Bet/ np. "Postaw 1E na Linie 1,2,3,4,5,6". Tutaj szanse na trafienie są mniejsze, ale i większa wygrana /6:1/.
- cztery numery /Corner Bet/ np. "Postaw 1E na Cztery numery 1,2,4,5". Tutaj szanse na trafienie są mniejsze, ale i większa wygrana /8:1/.
- trzy numery /Street Bet/ np. "Postaw 1E na Trzy numery 1,2,3". Tutaj szanse na trafienie są mniejsze, ale i większa wygrana /11:1/.
- dwa numery /Split Bet/ np. "Postaw 1E na Dwa numery 1,2". Tutaj szanse na trafienie są mniejsze, ale i większa wygrana /17:1/.

Progi wyświetlenia pierwszego Komunikatu możemy samodzielnie zmieniać w zakładce "Ustawienia". Możemy przyśpieszać bądź opóźniać ich wyświetlanie.
Teoretyczny przykład:
W ruletce padnie 13 razy pod rząd Czarne.
Komunikat standardowo wyświetli się po 6 wystąpieniu "Postaw 1 E na Czerwone". By wygrać musimy obstawiać Czerwone aż 7 razy, podnosząc progresywnie stawki. Jeśli zwiększymy próg o (3) to pierwszy komunikat wyświetli się dopiero po 9 wystąpieniu "Postaw 1 E na Czerwone". By wygrać będziemy obstawiać tylko 4 razy. Można też wystartować z większej stawki - szansa wygranej będzie większa.
Odwrotnie działa zmniejszenie(-). Zmiana suwaka na (-) od ustawienia domyślnego spowoduje wcześniejsze wyświetlanie większej liczby komunikatów a zmiana na (+) późniejsze wejście do gry i wyświetlanie mniejszej liczby komunikatów.

Pamiętaj, że program na ruletkę napisał również informatyk programista. Zakładam, że program pisał tak, by kasyno wygrywało. Znając strategię i sposób myślenia w tego typu programach, zalecam częstą zmianę taktyki tj. zmianę strategii, sposobów i progów obstawiania. Zmyli to analizator kasyna /o ile taki istnieje/ i zwiększy Twoje szanse na wygraną.

Trochę teorii

Ruletka to francuska nazwa koła do gry, które decyduje o jej wyniku. Koło to posiada małe przegrody, ponumerowane w losowej kolejności od 0 do 36, w kolorze czerwonym i czarnym, zero ma kolor zielony. Gra polega na tym, że krupier kręci kołem ruletki w jednym kierunku, a następnie rzuca na nie kulę do gry w przeciwnym kierunku. Gdy koło zwalnia swój bieg, kula zatrzymuje się w końcu w jednej z przegródek. Jeśli zatrzyma się na numerze i/lub kolorze, na który postawiłeś zakład, wówczas wygrywasz, a jeśli nie, przegrywasz . Możemy obstawiać na różne sposoby, w zależności od których, zmienia się nasza szansa wygranej oraz wartość wygranej:
   - Straight Bet, Numer pojedynczy - 35:1
   - Split Bet, Dwa numery - 17:1
   - Street Bet, Trzy numery - 11:1
   - Corner Bet, Cztery numery - 8:1
   - Six Line Bet, Linia - 6:1
   - Column Bet, Kolumna - 2:1
   - Dozen Bet, Tuziny: 1-12, 13-24, 25-36 - 2:1
   - Even, Odd, Parzyste, Nieparzyste - 1:1
   - 1st 18, 2nd 18, Numery 1-18 i 19-36 - 1:1
   - Red, Black - Czerwone, Czarne - 1:1
Załóżmy, że postawiliśmy 1 € na Czerwone i wylosowana zostanie liczba 3 (Czerwona). wygrywamy wtedy 2 € - to co postawiliśmy, zostaje dla nas podwojone, czyli jesteśmy 1 € do przodu. naturalnie, jeżeli postawimy 1 € na Czerwone, a wylosowana zostanie np. liczba 26 (Czarna) lub 0, wtedy tracimy postawione pieniądze.

Załóżmy że gramy na stole o stawce minimalnej wynoszącej 1 €. stawka maksymalna dla tego stołu wynosi 50 €. Tym razem będziemy obstawiać liczby czarne:
stawiamy 1 € na Czerwone. wypada 5. przegrywamy.
stawiamy 2 € na Czerwone. wypada 1. przegrywamy. w sumie 3 €.
stawiamy 4 € na Czerwone. wypada 36. przegrywamy. w sumie 7 €.
stawiamy 8 € na Czerwone. wypada 12. przegrywamy. w sumie 15 €.
Stawiamy 16 € na Czerwone. wypada 0. przegrywamy. w sumie 31 €.
stawiamy 32 € na Czerwone. wypada 16. przegrywamy. w sumie już 63 €.
Teraz musielibyśmy postawić 64 € ale niestety nie możemy! maksymalny limit dla stołu to 50 €!

Istnieje kilkanaście opracowanych strategii gry w ruletkę. W oparciu o kolorowe wskaźniki statystyczne grający możne zastosować każdą z nich.
W programie, do wyświetlania w komunikatach wielkości stawek zastosowałem systemy dysponowania stawkami:
Strategię progresji - System a'la Martingale,
System kaskada,
System Labouchere,
System d'Alembert,
System Fibonacci,
Inne


Strategia progresji

Istotą progresji jest zwiększanie stawki w zakładach do momentu uzyskania pożądanego rezultatu. W programie, wyliczanie i wyświetlanie w komunikatach stawek, następuje automatycznie.
Strategia progresji dotyczy wszystkich zakładów: wewnętrznych i zewnętrznych.
Pierwszy zakład stawiamy w momencie, gdy wylosowanych zostało kilka podobnych liczb, jedna po drugiej!. Wtedy dopiero stawiamy na grupę przeciwną. Mój program zapamiętuje, analizuje i sygnalizuje takie sytuacje. Dla Tuzinów (1-12,13-24,25-36) lub Kolumn obstawiamy gdy wylosowano co najmniej 8 podobnych liczb. Dla Czarne/Czerwone, Pierwszą połowę 1-18/Drugą połowę 19-36 lub Parzyste/Nieparzyste obstawiamy gdy wylosowano co najmniej 6 podobnych liczb. Oczywiście progi te można doświadczalnie obniżać lub podwyższać. Podwyższając progi wejścia do gry zwiększamy szanse powodzenia, obniżając zmniejszamy szanse powodzenia wygrania zakładu.
Proponuje zaczynać obstawianie od 1 € i podwajać zakład w przypadku przegranej, aż do momentu gdy trafimy na swój cel, wtedy znowu zaczynamy obstawiać od 1 €. Rozpocząć grę na stole z limitem 50 €.

Poniżej przedstawiam szanse wypadnięcia dowolnej liczby z konkretnej grupy np. Nieparzyste, Czarne lub 1 do 18:
2 pod rząd - 23,66 % - 1:4,22
3 pod rząd - 11,55 % - 1:8,65
4 pod rząd - 5,60 % - 1:17,85
5 pod rząd - 2,72 % - 1:36,76
6 pod rząd - 1,32 % - 1:75,75
7 pod rząd - 0,65 % - 1:154
8 pod rząd - 0,31 % - 1:322
9 pod rząd - 0,15 % - 1:666
10 pod rząd - 0,074 % - 1:1350
11 pod rząd - 0,036 % - 1:2780
12 pod rząd - 0,017 % - 1:5900

Jeśli wejdziemy do gry, gdy padnie 5 razy pod rząd np. Czarne, to obstawiając Czerwone mamy tylko 2,72 % szansy na niepowodzenie zakładu. Jeśli wejdziemy do gry, gdy Czarne padnie 6 razy pod rząd, to obstawiając Czerwone mamy tylko 1,32 % szansy na niepowodzenie zakładu.
Ok, wiesz już dokładnie co matematyka mówi na temat sytuacji w których może zdarzyć się, że osiągniemy limit stołu.

Progresja

    Jednym z najbardziej popularnych systemów we wszystkich grach hazardowych jest metoda progresywna. W podstawowej wersji polega ona na podwajaniu inwestowanej stawki, w każdym przypadku przegranej i powracaniu do podstawowej stawki w przypadku wygranej. Ten sposób obstawiania pozwala na pokrycie ostatnią wygraną stawek w przegranych rozgrywkach.

    Podstawowy system progresyjny nie jest jednak zbytnio zalecany, gdyż związany on jest ze stosunkowo dużym ryzykiem i warunkiem koniecznym jest posiadanie dużych zasobów gotówki, a do tego wygrane nie są zbyt wysokie a w pewnym momencie nawet posiadając duże zasoby finansowe można trafić na limit w obstawianiu, co będzie związane z porażką.

    W programie stosuję zmodyfikowaną progresję a'la Martingale tzn. po przegranej program  nie podwaja stawki tylko podpowiada ile należy znów postawić, by nie stracić przegranej a jeszcze zyskać. Pozwala to wydłużyć grę i zwiększyć swoje szanse na wygraną.

Program Ruletka Matematyczna zaczyna wyświetlać podpowiedzi po ustalonej przez gracza liczbie spinów, w których nie padła wygrana w wybranym zakładzie.
Jeśli gracz postawi i przegra, program podpowie ile należy znów postawić, by nie stracić przegranej a jeszcze minimalnie zyskać.

W zależności od zakładu ilość podpowiedzi programu będzie różna. Kwota stawki w podpowiedzi wynika z tabel poniżej.

Zakładając, że zaczynamy grę za 1 € i limit stołu na 50 € to ilość podpowiedzi będzie wynosić dla zakładów:

Czerwone-Czarne 6
Parzyste-Nieparzyste 6
Niskie-Wysokie
6
Tuziny
10
Kolumny 10
Linie 23
Cztery numery 38
Trzy numery 51
Dwa numery 76
Jeden numer 155System Kaskada

Kaskada to gra na 4 spiny.
Wygrana: jeżeli wygramy w spinach 1,2,3 lub 4 to powracamy na początek kaskady.
Przegrana w kaskadzie nr 1: przechodzimy do kaskady nr 2 i gramy zgodnie z podaną w tabeli liczbą żetonów. Jeżeli nie wygramy w kaskadzie nr 2 to przechodzimy do kaskady nr 3 i dalej analogicznie.
W przypadku zwycięstwa w kaskadzie nr 2,3 itp. to wracam na początek wygranej kaskady nr 2,3 itp.
System kaskad, to progresja na różnych poziomach.

Poziom kaskad
Wartości żetonów w przeciągu 4 spinów
Kaskada nr 1
1
2
4
8
Kaskada nr 2
2
3
6
12
Kaskada nr 3
3
4
8
16
Kaskada nr 4
4 5
10
20
Kaskada nr 5
5
6
12
24
Kaskada nr 6
6
7
14
28
Kaskada nr 7
7
8
16
32


System Kaskada dotyczy tylko gry na zakłady proste: czerwone/czarne - Colour Bet, parzyste/nieparzyste - Even/Odd, niskie/wysokie - Low/High Number.
Dla pozostałych zakładów: pojedyńczy numer - Straight, dwa numery - Split, trzy numery - Street, cztery numery - Corner, linie - Six Line, Tuzin - Dozen, Kolumny - Column program podpowiada wg systemu a'la Martingale.


System Labouchere

Zapisujemy jakikolwiek rosnący ciąg liczb. Program wykorzystuje ciąg: 1 2 3 4 5 6 7.
Wielkość stawki to suma pierwszego i ostatniego numeru.
Jeśli wygram, skreślam skrajne numery. Jeśli przegram dopisuję przegraną stawkę na koniec szeregu. Wypadnięcie 0 także traktujemy jako przegraną .
System Labouchere dotyczy tylko gry na zakłady proste: czerwone/czarne - Colour Bet, parzyste/nieparzyste - Even/Odd, niskie/wysokie - Low/High Number.
Dla pozostałych zakładów: pojedyńczy numer - Straight, dwa numery - Split, trzy numery - Street, cztery numery - Corner, linie - Six Line, Tuzin - Dozen, Kolumny - Column program podpowiada wg systemu a'la Martingale.


System d'Alembert

W przypadku przegranej podnosimy stawkę o jedną jednostkę, gdy wygrywamy obniżamy stawkę o 1 jednostkę. Wypadnięcie 0 także traktujemy jako przegraną i zwiększamy stawkę.
System d'Alembert dotyczy tylko gry na zakłady proste: czerwone/czarne - Colour Bet, parzyste/nieparzyste - Even/Odd, niskie/wysokie - Low/High Number.
Dla pozostałych zakładów: pojedyńczy numer - Straight, dwa numery - Split, trzy numery - Street, cztery numery - Corner, linie - Six Line, Tuzin - Dozen, Kolumny - Column program podpowiada wg systemu a'la Martingale.


System Fibonacci

W ciągu Fibonacciego każda liczba jest sumą dwóch poprzednich: 0, 1, 1, 2, 3, 5, 8, 13, 21, 34, 55, 89, 144, 233 itd.
Jeżeli przegrywamy przesuwamy się w ciągu liczb o jeden poziom w prawo, jak wygrywamy o dwa poziomy w lewo. Wypadnięcie 0 także traktujemy jako przegraną .
System Fibonacci dotyczy tylko gry na zakłady proste: czerwone/czarne - Colour Bet, parzyste/nieparzyste - Even/Odd, niskie/wysokie - Low/High Number.
Dla pozostałych zakładów: pojedyńczy numer - Straight, dwa numery - Split, trzy numery - Street, cztery numery - Corner, linie - Six Line, Tuzin - Dozen, Kolumny - Column program podpowiada wg systemu a'la Martingale.


Gra na zestawy numerów

Program umożliwia grę na zestaw /kombinację/ numerów zwartych - leżących obok siebie na kole:
- Voisins du zero - Wielka seria: zawiera 17 numerów położonych obok siebie na kole, skupione koło zera /22, 18, 29, 7, 28, 12, 35, 3, 26, 0, 32, 15, 19, 4, 21, 2, 25/. Obstawia się ją 9 żetonami.
- Tiers du cylindre - Mała seria: zawiera 12 numerów tzw. tuzin ósemkowy. Są to numery /27, 13, 26, 11, 30, 8, 23, 20, 5, 24, 16, 33/ skupione wokół ósemki. Obstawia sie ją 6 żetonami.
- Les orphelins - ORPH: to zestaw 8 numerów /1, 6, 9, 20, 14, 17, 20, 31, 34/, złożony z dwóch grup przedzielających wielką i małą serie. Obstawia sie ją 5 żetonami.
    Wybierając opcje gry na zestawy numerów aktywne są rówież podpowiedzi programu w zakładach na 12 numerów: Tuziny -Dozen, Kolumny - Column oraz zakładach na 18 numerów: czerwone/czarne - Colour Bet, parzyste/nieparzyste - Even/Odd, niskie/wysokie - Low/High Number.
Wyłączone są podpowiedzi dla zakładów: pojedyńczy numer - Straight, dwa numery - Split, trzy numery - Street, cztery numery - Corner, linie - Six Line.


Inne

Program umożliwia obstawianie TUZINÓW wariantem 3 linii.
Zamiast Tuzina1 (1st12) obstawiamy 1,2 i 3 linie /razem 12 numerów/.
Zamiast Tuzina2 (2nd12) obstawiamy 4,5 i 6 linie /razem 12 numerów/.
Zamiast Tuzina3 (3rd12) obstawiamy 7,8 i 9 linie /razem 12 numerów/.

Program umożliwia również obstawianie NISKIE/WYSOKIE wariantem 6 trójek.
Zamiast niskich (1-18) obstawiamy 1,2 3,4,5 i 6 trójkę /razem 18 numerów/.
Zamiast wysokich (19-36) obstawiamy 7,8 9,10,11 i 12 trójkę /razem 18 numerów/.
Takie kombinacje pozwalają urozmaicić grę oraz zmienić wartość wygranych.

Program umożliwia też obstawianie DZIEWIĄTEK wariantem 3 trójek.
Ruletke dzielimy na 4 czesci po 9 liczb: 1-9,10-18,19-27,28-36
Obstawiamy 9 liczb progresją 3 streetów, 9 liczb ktore nie padly przez X spinów.
The Grid
                             
Czerwone-Czarne, Parzyste-Nieparzyste, Niskie-Wysokie
Colour Bet, Even-Odd, Low-High Number 
   

Nr gry/Bet Number Stawka/Your Bet Wygrana/Your Win Twój zysk/Your Profit
1
€1 2 1
2
€2 4 1
3
€3 8 1
4
€4 16 1
5
€5 32 1
6
€6 64 1


Kolumny, Tuziny         
Column, Dozen

Nr gry/Bet Number
Stawka/Your Bet Wygrana/Your Win Twój zysk/Your Profit
1
 € 1 3
2
2
 € 2
6
3
3
 € 3
9
3
4
 € 4
12
2
5
 € 6
18
2
6
 € 9
27
2
7
 € 13
39
1
8
 € 20
60
2
9
 € 30
90
2
10
 € 45
135
2
     
            
Linie
Six Line 

Nr gry/Bet Number Stawka/Your Bet Wygrana/Your Win Twój zysk/Your Profit
1
€ 1 6 5
2
€ 1 6 4
3
€ 1 6 3
4
€ 1 6 2
5
€ 1 6 1
6
 € 2 12 5
7
 € 2 12 3
8
 € 2 12 1
9
€ 3 18 4
10
€ 3 18 1
11
€ 4 24
3
12
€ 5 30
4
13
€ 6 36
4
14
 € 7 42
3
15
 € 8 48
1
16
€ 10 60
3
17
€ 12 72
3
18
€ 14 84
1
19
€ 17 102
2
20
€ 21 126
5
21
€ 25 150
4
22
€ 30 180
4
23
€ 36 216
4

     
4 Numery              
Corner 

Nr gry/Bet Number Stawka/Your Bet Wygrana/Your Win Twój zysk/Your Profit
1
€ 1 9
8
2
€ 1 9
7
3
€ 1 9
6
4
€ 1 9
5
5
€ 1 9
4
6
€ 1 9
3
7
€ 1 9
2
8
€ 1 9
1
9
€ 2 18
8
10
€ 2 18
6
11
€ 2 18
4
12
€ 2 18
2
13
 € 3 27
8
14
 € 3 27
5
15
 € 3 27
2
16
 € 4
36
7
17
 € 4 36
3
18
 € 5
45
7
19
 € 5
45
2
20
 € 6
54
5
21
 € 7
63
7
22
 € 8
72
8
23
 € 9
81
8
24
 € 10
90
7
25
 € 11
99
5
26
 € 12
108
2
27
 € 14 126
6
28
 € 16
144
8
29
 € 18
162
8
30
 € 20
180
6
31
 € 22
198
2
32
 € 25
225
4
33
 € 28
252
3
34
 € 32
288
7
35
 € 36
324
7
36
 € 40
360
3
37
 € 45
405
3
38
 € 51
459
6


3 Numery
Street 


Nr gry/Bet Number Stawka/Your Bet Wygrana/Your Win Twój zysk/Your Profit
1
€ 1 12
11
2
€ 1 12 10
3
€ 1 12 9
4
€ 1 12 8
5
€ 1 12 7
6
€ 1 12 6
7
€ 1 12 5
8
€ 1 12 4
9
€ 1 12 3
10
€ 1 12 2
11
€ 2
24
12
12
€ 2 24
10
13
€ 2 24
8
14
€ 2 24
6
15
€ 2 24
4
16
€ 2 24
2
17
€ 3
36
11
18
€ 3 36
8
19
€ 3 36
5
20
€ 3 36
2
21
€ 4
48
10
22
€ 4 48
6
23
€ 4 48
2
24
€ 5
60
9
25
€ 5
60
4
26
€ 6
72
10
27
€ 6
72
4
28
€ 7
84
9
29
€ 7
84
2
30
€ 8
96
6
31
€ 9
108
9
32
€ 10
120
11
33
€ 11
132
12
34
€ 12 144
12
35
€ 13 156
11
36
€ 14 168
9
37
€ 15 180
6
38
€ 16 192
2
39
€ 18 216
8
40
€ 20
240
12
41
€ 22
264
14
42
€ 24
288
14
43
€ 26
312
12
44
€ 28
336
8
45
€ 30
360
2
46
€ 33
396
5
47
€ 36
432
5
48
€ 39
468
2
49
€ 43
516
7
50
€ 47
564
8
51
€ 51
612
5


2 Numery              
Split 
 

Nr gry/Bet Number Stawka/Your Bet Wygrana/Your Win Twój zysk/Your Profit
1
€ 1 18
17
2
€ 1 18 16
3
€ 1 18 15
4
€ 1 18 14
5
€ 1 18 13
6
€ 1 18 12
7
€ 1 18 11
8
€ 1 18 10
9
€ 1 18 9
10
€ 1 18 8
11
€ 1 18 7
12
€ 1 18 6
13
€ 1 18 5
14
€ 1 18 4
15
€ 1 18 3
16
€ 1 18 2
17
€ 2 36 18
18
€ 2 36 16
19
€ 2 36 14
20
€ 2 36 12
21
€ 2 36 10
22
€ 2 36 8
23
€ 2 36 6
24
€ 2 36 4
25
€ 2 36 2
26
€ 3
54
17
27
€ 3
54 14
28
€ 3
54 11
29
€ 3
54 8
30
€ 3
54 5
31
€ 3
54 2
32
€ 4
72
16
33
€ 4
72 12
34
€ 4
72 8
35
€ 4
72 4
36
€ 5
90
17
37
€ 5
90 12
38
€ 5
90 7
39
€ 5
90 2
40
€ 6
108
14
41
€ 6
108
8
42
€ 6
108
2
43
€ 7
126
13
44
€ 7
126
6
45
€ 8
144
16
46
€ 8
144
8
47
€ 9
162
17
48
€ 9
162
8
49
€ 10
180
16
50
€ 10
180
6
51
€ 11
198
13
52
€ 12
216
19
53
€ 12 216
7
54
€ 13
234
12
55
€ 14
252
16
56
€ 14
252
2
57
€ 15
270
5
58
€ 16
288
7
59
€ 17
306
8
60
€ 18
324
8
61
€ 19
342
7
62
€ 20
360
5
63
€ 21 378
2
64
€ 23 414
15
65
€ 24 432
9
66
€ 25 450
2
67
€ 27 486
11
68
€ 28 504
1
69
€ 30
540
7
70
€ 32
576
11
71
€ 34
612
13
72
€ 36 648
13
73
€ 38
684
11
74
€ 40
720
7
75
€ 42
756
1
76
€ 45
810
10

          


1 Numer              
Straight 

Nr gry/Bet Number Stawka/Your Bet Wygrana/Your Win Twój zysk/Your Profit
1
€ 1
35
35
2
€ 1
35
34
3
€ 1
35
33
4
€ 1
35
32
5
€ 1
35
31
6
€ 1
35
30
7
€ 1
35
29
8
€ 1
35
28
9
€ 1
35
27
10
€ 1
35
26
11
€ 1
35
25
12
€ 1
35
24
13
€ 1
35
23
14
€ 1
35
22
15
€ 1
35
21
16
€ 1
35
20
17
€ 1
35
19
18
€ 1
35
18
19
€ 1
35
17
20
€ 1
35
16
21
€ 1
35
15
22
€ 1
35
14
23
€ 1
35
13
24
€ 1
35
12
25
€ 1
35
11
26
€ 1
35
10
27
€ 1
35
9
28
€ 1
35
8
29
€ 1
35
7
30
€ 1
35
6
31
€ 1
35
5
32
€ 1
35
4
33
€ 1
35
3
34
€ 1
35
2
35
€ 2
70
34
36
€ 2 70
32
37
€ 2 70
30
38
€ 2 70
28
39
€ 2 70
26
40
€ 2 70
24
41
€ 2 70
22
42
€ 2 70
20
43
€ 2 70
18
44
€ 2 70
16
45
€ 2 70
14
46
€ 2 70
12
47
€ 2 70
10
48
€ 2 70
8
49
€ 2 70
6
50
€ 2 70
4
51
€ 2 70
2
52
€ 3
105
34
53
€ 3 105 31
54
€ 3 105 28
55
€ 3 105 25
56
€ 3 105 22
57
€ 3 105 19
58
€ 3 105 16
59
€ 3 105 13
60
€ 3 105 10
61
€ 3 105 7
62
€ 3 105 4
63
€ 3 105 1
64
€ 4
140
32
65
€ 4 140 28
66
€ 4 140 24
67
€ 4 140 20
68
€ 4 140 16
69
€ 4 140 12
70
€ 4 140 8
71
€ 4 140 4
72
€ 4 140 0
73
€ 5
175
30
74
€ 5 175
25
75
€ 5 175
20
76
€ 5 175
15
77
€ 5 175
10
78
€ 5 175
5
79
€ 6
210
34
80
€ 6 210
28
81
€ 6 210
22
82
€ 6 210
16
83
€ 6 210
10
84
€ 6 210
4
85
€ 7
245
32
86
€ 7 245
25
87
€ 7 245
18
88
€ 7 245
11
89
€ 7 245
4
90
€ 8
280
31
91
€ 8 280
23
92
€ 8 280
15
93
€ 8 280
7
94
€ 9
315
33
95
€ 9 315
24
96
€ 9 315
15
97
€ 9 315
6
98
€ 10
350
31
99
€ 10
350
21
100
€ 10
350
11
101
€ 10
350
1
102
€ 11 385
25
103
€ 11 385
14
104
€ 11 385
3
105
€ 12 420
26
106
€ 12 420
14
107
€ 12 420
2
108
€ 13 455
24
109
€ 13 455
11
110
€ 14 490
32
111
€ 14 490
18
112
€ 14 490
4
113
€ 15 525
24
114
€ 15 525
9
115
€ 16 560
28
116
€ 16 560
12
117
€ 17 595
30
118
€ 17 595
13
119
€ 18 630
30
120
€ 18 630
12
121
€ 19 665
28
122
€ 19 665
9
123
€ 20
700
24
124
€ 20 700
4
125
€ 21 735
18
126
€ 22 770
31
127
€ 22 770
9
128
€ 23
805
1
129
€ 24
840
32
130
€ 24
840
8
131
€ 25
875
18
132
€ 26 910
27
133
€ 26 910
1
134
€ 27 945
9
135
€ 28 980
16
136
€ 29 1015
22
137
€ 30
1050
27
138
€ 31 1085
31
139
€ 32 1120
34
140
€ 32 1120
2
141
€ 33 1155
4
142
€ 34 1190
5
143
€ 35 1125
5
144
€ 36 1260
4
145
€ 37 1295
2
146
€ 39 1365
33
147
€ 40
1400
28
148
€ 41
1435
22
149
€ 42
1470
15
150
€ 43 1505
7
151
€ 45 1575
32
152
€ 46 1610
21
153
€ 47 1645
9
154
€ 49 1715
30
155
€ 50 1750
15

Pamiętaj jednak o jednym!! Przestrzegam Cię, dla Twojego bezpieczeństwa, ażeby zmniejszyć margines ryzyka przegranej zalecam przejście na stół o wyższym limicie dopiero wtedy, gdy będziesz posiadać na koncie co najmniej kilkakrotność limitu stołu na którym obecnie grasz!
Należy dużo grać dla zabawy. Można wtedy "wyczuć" tendencje ruletki i wykorzystać to w grze. Z uwagi na koszty związane z utrzymaniem strony, zmuszony jestem do pobierania symbolicznych opłat za udostępnianie programu. Opłaty można wnosić w zakładce programu: "Opłaty".


Matematyczna Ruletka

Życzę powodzenia
Ryszard Tustanowski

 

"); ?>