Gra na zero

Ruletka i systemy gry w ruletkę

Gra na zero

Postprzez jacek » 17 Sie 2011, 05:30

Mam takie spostrzeżenie : czy po "padnięciu" np. liczby 0 (zero), gdy w Ustawieniach jest 30 losowań, nie powinno być wyzerowane obstawianie tego numeru ? Zaobserwowałem wczoraj w grze, że pomimo osiągnięcia dość wysokiej stawki na obstawianie zera (nie było go przez ponad 100 spinów) system ciągle sugerował kolejne obstawianie ... Poniżej pokazywał prawidłowo, że zero nie padło od kilku losowań ...

Nie wiem, jak jest z innymi liczbami, ale mam wrażenie, że jest ciut podobnie, dość długo było obstawianie w okolicach liczb 5-6, 8-9 i sąsiadów ... Nie wiem, czy wyrażam się dostatecznie jasno, ale dziwi mnie obstawianie zera, gdy padło kilka losowań temu i to dość wysoką stawką (doszło do 12), gdy padło kilka spinow temu ... Trochę wygląda to na marnowanie środków moim zdaniem ...

Jeżeli ma Pan pytania, co do moich uwag i spostrzeżeń proszę o maila, postaram się wyjaśnić ... W razie co mam zapisane wylosowane liczby, gdyby to okazało się w jakiś sposób przydatne ...

Pozdrawiam,

Jacek
jacek

Re: Gra na zero

Postprzez gigakasa.net » 19 Sie 2011, 18:50

Zero w programie należy traktować pomocniczo. Nie należy na niego bezwzględnie grać.
Jeśli obstawiamy jakieś zakłady i jest równocześnie wyświetlany komunikat o obstawianiu zera to ze względów "bezpieczeństawa" należy obstawić też zero.

Zero jest jokerem kasyna. Zero pada w najmniej oczekiwanych momentach. Dość często, gdy obstawiamy zakłady większą kwotą. Żeby zmniejszyć ryzyko niespodzianek przy stawianiu zakładów, dodatkowo możemy się ubezpieczyć - obstawiając zero.
Taka jest "filozofia" komunikatów zera w programie.
gigakasa.net

Wróć do Ruletka i systemy gry w ruletkę

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości