Czy Naprawdę Istnieje Formuła, Która Pokonuje Ruletkę?

Ruletka i systemy gry w ruletkę

Czy Naprawdę Istnieje Formuła, Która Pokonuje Ruletkę?

Postprzez Johnfox » 01 Sie 2012, 16:42

Prawdopodobnie zastanawiasz się jak ryzykowna jest ta strategia?

Możesz to zrobić z całkowitym zaufaniem, stosując tą formułę, która ma godny do pozazdroszczenia rekord wygrywanych sesji.
W ciągu ostatniego roku miałem okazję porozmawiać z wieloma sfrustrowanymi ludżmi, którzy chcieli znaleźć sposób na tą grę, lub po prostu zarobić trochę dodatkowych pieniędzy na boku. O to szokująca prawda o grze w ruletkę, którą każdy powinien wiedzieć, ale jakoś nikt o tym nie mówi, że 99% graczy rozpoczynających tą grę nie zarobiło w tym roku ani grosza. Dlaczego tak wielu ludzi walczy? Dlatego, że większość nie ma planu i skacze z jednego systemu do innego w poszukiwaniu najprostszego i najszybszego sposóbu na zarobienie pieniędzy. Problem jest taki, że większość tych systemów nigdy nie działa! A przecież każdy umotywowany i choć trochę doświadczony może odnieść sukces w tej grze, jeśli tylko wybierze odpowiednią drogę, zaplanuje wszystko dokładnie a następnie podejmie odpowiednie działania. Ale....która scieżka prowadzi do najlepszych rezultatów.? To jest dosłownie pytanie za milion dolarów, prawda,?.... skoro istnieje nieskończona ilośc systemów a to jest już duży problem co wybrać? Cóż, odpowiedź wcale nie jest w systemach, ale w tym co każdy stara się zrobić kiedy się nie powiedzie.
Masz wyjątkową "okazję" aby wejść w posiadanie najbardziej zaawansowanego systemu obstawiania i dołączyć do grona udanych graczy. Ta niezwykła formula do gry w ruletkę został opracowana wyłącznie na własny użytek. Jest to system, który wyznacza nowe standardy dla systemów tej gry i to jest twoja szansa na zdobycie tego samego systemu, który jest używany do wygrywania dodatkowych dolarów codziennie. Ale tak na prawdę, to chodzi o coś więcej niż tylko o posiadanie tego systemu, który pokonuje tą grę, pomimo tego, że kasyno ma zawsze przewagę a sceptycy twierdzą, że nie można wygrać w tej grze. Okazuje się, że można wygrać a powielanie informacji, że nieda się tego zrobić w dzisiejszej dobie jest już tylko wyuzdanym mitem powielanym właśnie przez sceptyków i nieudaczników, którym się nie chce chcieć cokokolwiek zrobić. Kluczem do zwycięstwa jest wiedzieć, gdzie umieścić zakład, gdzie większość systemów skoncentrowana jest na tym ile postawić za każdym razem. W tym miejscu nasuwa się pytanie: Co jest najważniejsze dla twojego sukcesu, czy rozmiar twojego zakładu bez wiedzy gdzie postawić zakład, czy wiedza o tym, gdzie dokładnie postawić zakład.? Nie ma znaczenia jak wielki postawisz zakład jeśli nie posiadasz wiedzy w podejmowaniu decyzji, gdzie postawić. Dobry zakład postawiony w złym miejscu będzie zawsze zakładem przegranym. Faktem jest, że w porównaniu do większości graczy kasyna mają praktycznie nieograniczony bankroll, ale pomimo tego kasyna nie mają większej szansy, kiedy możesz użyć tej formuły w stosunku do nich. Ona automatycznie określa najniższe ryzyko i w pewnych okolicznościach dostosowuje się do obrotów gry. Ma zastosowanie w znalezieniu najlepszej możliwości zysku, co pozwala wygrać bardzo szybko, ponieważ obstawianie jest bardziej precyzyjne niż w przypadku innych systemów. Moim zadaniem jest pokazać ci dokładnie jak to zrobić! Zrobisz to za pomocą tego rewolucyjnego sposobu gry w ruletkę. Jest on oparty na wykorzystaniu niezwykłej formuły, która zamienia tą grę w czysty profit.

Dziękuję za uwagę
John
Johnfox
 
Posty: 15
Rejestracja: 01 Wrz 2011, 19:13

Wróć do Ruletka i systemy gry w ruletkę

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron