Dlaczego nie osiągasz sukcesów grając w Ruletkę?

Ruletka i systemy gry w ruletkę

Dlaczego nie osiągasz sukcesów grając w Ruletkę?

Postprzez Johnfox » 28 Cze 2012, 09:12

Warning: Less than 1% ever make any money at roulette. Are you in that 1%, or in the 99+% who are failing?

Jeżeli jesteś zmęczony patrzeniem jak inni z łatwością robią duże pieniądze grając...lub jesteś sfrustrowany, bo nie masz sukcesu o jakim marzysz? Jest jedna z rzeczy, która cię powstrzymuje. ....To fakt, że znasz już niektóre z tych części, co robią jakieś tam pieniądze, ale z jakiegoś powodu, kiedy ty starasz się coś zrobić okazuje się, że nie wszystko pasuje do siebie, lub działa w sposób w jaki byś chciał. Czy jesteś sfrustrowany, ponieważ za każdym razem obiecywali ci nowy "sekret", który i tak nie działał....Wiem, że próbowałeś już wielu systemów i sprawdzałeś program po programie, ale to wszystko kończyło się w ten sam sposób - bez podejmowania jakichkolwiek pieniędzy a nawet utratą własnych ciężko zarobionych. Nie złości cię fakt, że ciągle są ludzie na forum sprzedający te swoje prefekcyjne systemy, które po prostu flat-out nie działają! Prawdopodobnie także kupiłeś jakiś system, który obiecał ci, że w ciągu kilku dni zostaniesz bogaty. To nie twoja wina, że kupiłeś śmieci, nie jesteś w tym odosobniony. W rzeczywistości nawet nie wiesz, że są ludzie na forum lub gdzie indziej, którzy utrzymują się tylko ze sprzedaży fałszywych systemów, które i tak nigdy nie będą dawały żadnych pieniędzy. Najlepszym sposobem uczenia się jest uczyć się od kogoś, kto już zrobił to, co ty chcesz zrobić.... Chcesz tego?....Jeśli tak, to mogę cię nauczyć, to wszystko jest bardzo proste. Prawda jest taka: trzeba trenera.
Potrzebujesz kogoś, kto może patrzeć na to co robisz i wskazuje kierunek a następnie idziesz i to robisz. To jest tak jakby ktoś wziął cię za rękę i pokazał krok po kroku co robić dalej, ktoś co nauczy cię tego, czego nigdy nie nauczysz się gdzie indziej. Mam tu na myśli robić coś, co niewielu forumowych specjalistów od ruletki są w stanie zrobić. W rzeczywistości, myślę, że czytasz to dlaczego, że chcesz zmienić swoje życie raz na zawsze... prawda?, niezależnie od obecnej sytuacji w jakiej jesteś i chciałbyś w końcu zacząć wygrywać.
Rozmawiam z wieloma ludzmi i z tymi mało zaawansowanymi i z tymi zaawansowanymi, ale....oni poprostu nie robią żadnych pieniędzy. Jedną z przyczyn jest na pewno przeciążenie informacją online, im więcej informacji wolnych jest do wzięcia, tym więcej to stwarza zamieszania. Tak, na pewno jesteś jednym z tych ludzi, którzy toną w informacjach. Widzisz drogę do przebycia ale nie wiesz, gdzie postawić pierwszy krok a póżniej następny i jak się do tego zabrać we właściwy sposób i zapewne tysiące innych są w tej samej pozycji przed całkowitą utratą. To tak jakby 50 trenerów jednocześnie krzyczało do ciebie co masz robić dalej, dlatego większość jest kompletnie zagubiona i przytłoczona. Prawdopodobnie już wiesz trochę więcej, ale to ciągle jest problem, ponieważ nie wiesz jaka część tego co wiesz jest istotna dla Ciebie. I dopóki nie będziesz miał kogoś, kto ci pokaże która część należy do ciebie, prawdopodobnie w dalszym ciągu nie uda ci się osiągnąć swojego celu i będziesz kręcił się w kółko. Więc podejmij decyzję, po prostu trzeba zrobić następny krok.
Johnfox
 
Posty: 15
Rejestracja: 01 Wrz 2011, 19:13

Wróć do Ruletka i systemy gry w ruletkę

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron