Pomysł na rozbudowe suflera

Propozycje, uwagi

Moderator: gigakasa.net

Pomysł na rozbudowe suflera

Postprzez Pawel » 18 Maj 2012, 08:01

jest to dobry i naprawdę przydatny program jednak
mam kilka pomysłów na zwiększenie funkcjonalności tego programu. Od 1999 roku zajmowałem się intensywnie przez 4 lata multilotkiem więc pewne obserwacje i pomysły można by i w ruletce zastosować. Ruletką zajmuję się od dwóch lat, ostatnio też intensywnie i to mnie skłoniło to dokładnie takich samych przemyśleń co twórcę owego programu. Że z ruletką ma się szanse tylko lub przede wszystkim grając matematycznie ale tez oprócz tego dobrze jest pojechać na bieżących tendencjach i starych typowych sztuczkach jakie ona potrafi co jakiś czas powtarzać, więc jednym z pomysłów jest funkcja/opcja żeby program tez informował jeśli ruletka zaczyna bombardowanie pewnych wycinków koła i pewnych liczb jak np. 35 17 28 22 i ostatnio do kompletu dołączyła 20 i 33, bardzo często występują symptomy tego bombardowania parę spinów wcześniej czego nie jesteśmy w stanie zawsze zauważyć, zwłaszcza po parogodzinnym gapieniu się w monitor, może uda się poprawić nasze szanse. Ostatnio dość często używam tego programiku i odnosze dobre efekty ale jak wiadomo trzeba mieć pozakładane limity, wiem o tym ale emocje przy sporej kasie są i będą, choć staram się patrzeć na to na zimno, więc po prostu jak wszystko szło dobrze to dostałem małpiego rozumu i zwyczajnie przelicytowałem, i z 12000 pociągnęło mnie do zera, na szczęście mój wkład to było 500 zł ale i tak szkoda takiej kasy, doszedłem do tego że angażując 300-500 zł potrafię w ciągu dnia sie rozegrać max do 3000 i ani ani więcej, potem już tylko w dół, i tak mam stabilnie przez ostatnie dni, jednak jak jednego dnia wystartowałem z pułapu ok 1300 zł to zrobiłem z tego owe 12000 przy pomocy tego programiku między innymi lecz i wychodząc na przeciw pewnym sztuczkom ruletki które jak zapewne wiesz występują kilka razy w ciągu dnia, lecz takie obserwowanie bez pomocy narzędzi jest cholernie męczące psychicznie i po paru godzinach obserwacji łepetyna jest już nie do użytku, i zaczyna się wtapianie tego co mozolnie się wyciskało przez wiele godzin, niejednokrotnie schodzi się do zera jak na czas się tego nie przerwie, ale tą granicę jest bardzo trudno ustalić, kiedy przerwać grę.
Pawel

Wróć do Propozycje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość