OCENA PROGRAMU

Propozycje, uwagi

Moderator: gigakasa.net

OCENA PROGRAMU

Postprzez robb27 » 01 Kwi 2013, 10:34

WITAM
Jestem po pierwszym dniu testów programu . Innej oceny jak 5 wystawić nie mogę :D . Moja zabawa z ruletką zaczęła się około roku temu i od tamtego czasu wypróbowałem dziesiątki jak nie setki systemów i programów które mają nam pomóc pokonać to diabelskie koło .Po tysiącach spinów wybrałem kilka ,,systemów" które używam w grze. Jak na razie pierwsza wpłata którą wniosłem przy zapisie do kasyna była jedyna.Nie wygrywam wielkich kwot ale też i nie przegrywam.
Wracając do programu, testować zacząłem go od razu w grze realnej bo "for fun" nigdy nam nie da wiarygodnych wyników no i przede wszystkim przy stole live a nie elektronicznym przy którym koło przed obrotem już wie co obstawiliśmy ( wg. mnie porażka na 100%) Stawki wybrałem najniższe 0,10 euro ( mój bankrol 50 euro) No i gram. po 72 spinach(1.5 h) +10 euro i tak było jeszcze 2 razy , więc dzisiaj już zacznę z kontem 80 euro :D. Myślę że ten program to jest właśnie to czego szukałem. Domyślna konfiguracja zapewnia naprawdę w miarę bezpieczną grę i to na długo.Ja co prawda nieznacznie obniżyłem kilka progów wejścia ale nieznacznie o 1 tylko.

Wielki szacunek dla twórcy tego bardzo prostego a zarazem wielkiego pomocnika dla graczy :) :) :) :) :)
robb27

Re: OCENA PROGRAMU

Postprzez robb27 » 01 Kwi 2013, 11:47

No i jestem po kolejnej wizycie w kasynie . 83 spiny i +10 euro :D :D :D ( mam zasadę że zmiana stanu konta na plus lub na minus o 10 Euro = wyjście z kasyna :) )
robb27

Postprzez robb27 » 02 Kwi 2013, 09:53

Wczorajszy dzień testowania programu zakończył się bilansem 4 zwycięstwa i jedna porażka ( trafiła się seria 28 spinów bez Les orphelins :shock: . Wyjątkowy pech) ale ogólnie nie jest źle +30 euro :D :D :D
robb27

Postprzez robb27 » 04 Kwi 2013, 04:15

Mijają kolejne dni testu .Bez wiekszych, zmian stan konta się powiększa :D Zaczynam coraz częściej sięgać po żetony o większych nominałach, ale ostrożnie . Ale nie o tym miało byc dzisiaj. Teraz jak używam asystenta ruletki mogę dokładniej analizować to co się dzieje na kole. No i od dwóch dni rzuca mi się w oczy pewna prawidłowość lub wada koła (gram zawsze w kasynie live przy tym samym kole i nawet po zmianie krupiera dzieje się to samo) . Od wczoraj dokładnie notuje i liczę wszystko. Myślę że jak ta sytuacja będzie się powtarzać dalej to trzeba będzie to wykorzystać przekuć tą wiedzę na euro :D O szczegółach poinformuję później jak potwierdzę moje przypuszczenia ;)
robb27

Wróć do Propozycje

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość